"Podróż tysiąca mil zaczyna się
od jednego kroku."

LAO TZU

Cupcake Smoothies

Our New Smoothie Cupcakes Are Ready!

Za każdym razem, kiedy opuszczasz swoją strefę komfortu, robisz krok w nieznane. Decyzja, by zmienić swoje życie wymaga pewnej odwagi, ponieważ nie jesteś w stanie przewidzieć jej skutków. Przed Tobą jedna, wielka niewiadoma.

Czym chcesz kierować się w życiu? Lękiem? Czy wiarą, że możesz osiągnąć wszystko, czego zapragniesz?

Zróbmy małe ćwiczenie coachingowe

Jakie reakcje wywołuje w Tobie perspektywa zrobienia kroku w nieznane?

 

i już dzisiaj zacznij zmieniać swoje życie.

 

Złap myśli, uczucia, wizje, które pojawiają się, kiedy pada hasło:

Krok w nieznane

 jeżeli możesz, zanotuj je, by móc lepiej się temu przyjrzeć.

Czy czujesz podekscytowanie, radość, oczekujesz czegoś wspaniałego?

Czy raczej pojawił się lęk? A może głos w głowie „mnie i tak nic się nie udaje”? Może pierwsze, co pomyślałaś to „oj, nie teraz”, a może „w sumie, nie jest aż tak źle, żeby coś zmieniać”.

Zastanów się, czy to nie jest ten brakujący element, puzzel, który łączy inne elementy układanki – może pozostajesz w związku, który Ci nie służy, tkwisz w pracy, której nie znosisz, odkładasz realizację marzeń „na później”…

Do tego momentu nie byłaś tego świadoma. Ale kiedy już o tym wiesz, pozostaje Twoją decyzją, co z tym zrobisz. Możliwe nawet, że już znalazłeś kilka powodów, dla których w zasadzie nie ma sensu się tym zajmować… To oznacza, że właśnie odkryłeś kolejny puzzel 😀 – schemat myślowy, który trzyma Cię w miejscu i ogranicza Twój rozwój.

W ciągu zaledwie paru chwil udało nam się dotrzeć do nieuświadomionych przekonań, które być może towarzyszą Ci od dzieciństwa. Pomyśl, jak wiele jesteśmy w stanie odkryć podczas rozmowy 😉

Share Your Favourites!

We’re An Instagram-Friendly Cafe – Photo Away!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus sit amet odio porttitor, rutrum ligula ac, placerat dui. Morbi porttitor ac eros nec suscipit. Mauris hendrerit egestas tincidunt.

Quisque dictum dolor sem, eu viverra ligula vulputate in. Nullam faucibus venenatis odio. Vestibulum ex dui, pulvinar ut finibus et, sollicitudin non lorem. Donec ac tincidunt ligula, ut tincidunt risus. Morbi dolor elit, varius quis neque vel, ullamcorper vehicula leo. In rutrum magna non vehicula feugiat. Suspendisse mattis ultricies rhoncus. Phasellus a lacus volutpat, venenatis nisi at, porta erat.

#treatyourself

Maecenas id vitae  est non sapien consectetur sagittis facilisis vel ante. Quisque vitae tellus eget massa pellentesque sagittis .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.