Wybierz wsparcie najlepsze dla Ciebie.

W tej przestrzeni znajdziesz pomoc, dzięki której będzie Ci łatwiej pogodzić się ze zmianą i otworzyć nowy rozdział swojego życia.

Wsparcie, które proponuję jest dla Ciebie, jeżeli:

 • odczuwasz silny lęk na myśl o zmianach, które zachodzą w Twoim życiu,
 • obwiniasz siebie lub innych o to, co się wydarzyło,
 • czujesz złość, z którą nie umiesz sobie poradzić,
 • brak Ci sił i motywacji do wykonywania codziennych czynności,
 • jest Ci wstyd, że Twoje małżeństwo kończy się w taki sposób,
 • obawiasz się, że już nigdy nikomu nie zaufasz,
 • masz wrażenie, że nic dobrego w życiu już Cię nie spotka,
 • upłynęło dużo czasu od rozstania, a Ty nadal nie możesz zamknąć przeszłości.
Pobierz Program w siedmiu krokach

Napisz do mnie na adres: porozmawiajmy@krokwnieznane.pl aby otrzymać w prezencie Program, który opracowałam specjalnie dla kobiet otwierających nowy rozdział swojego życia (to forma wsparcia, którą chciałabym Ci przekazać całkowicie bezpłatnie, nie zapisujesz się nawet na Newsletter). Zawiera on ćwiczenia, pomagające radzić sobie z trudnymi emocjami pojawiającymi się w trakcie rozwodu, opanować myśli tworzące dodatkowy niepokój, a także rozładować stres nagromadzony w ciele. Wierzę, że dzięki temu zyskasz poczucie większej kontroli nad swoim życiem.

Zachęcam Cię także do umówienia się na rozmowę, w czasie której uzyskasz dodatkowe wsparcie. Pierwsza rozmowa – on-line lub telefoniczna – jest bezpłatna.

Pamiętaj proszę, że masz taką możliwość.

:

Już dzisiaj możesz zapewnić sobie wsparcie – bezcenne w czasie, kiedy zmienia się całe Twoje życie.

Co uzyskasz dzięki sesjom coachingowym?

 • nauczysz się obserwować swoje myśli i świadomie doświadczać emocje,
 • dowiesz się, jak myśli i emocje wpływają wzajemnie na siebie, a także na ciało i jak to przekłada się na Twoje samopoczucie,
 • nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami: lękiem, poczuciem winy, wstydem, żalem, smutkiem,
 • poznasz metody, dzięki którym będzie Ci łatwiej przejść przez trudne sytuacje, jakie towarzyszą rozwodom i rozstaniom,
 • wybaczysz sobie i innym,
 • zaczniesz kreować nowy rozdział swojego życia i otworzysz się na wspaniałe doświadczenia,
 • umocnisz wiarę w siebie i przekonanie, że zasługujesz na wszystko co najlepsze.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ 889622611

„Za każdym razem, kiedy w życiu dochodzi do głębokiej straty – tego, co posiadasz, domu, bliskiego związku, reputacji, pracy albo fizycznego zdrowia – coś w Tobie umiera. Poczucie tego, kim jesteś ulega zmniejszeniu. Pojawia się zagubienie.

KIM JESTEM… bez tego?”

ECKHART TOLLE

Kiedy zapada decyzja o rozwodzie, życie jakie znałaś dobiega końca. Zmieni się wszystko – Twój dom, relacje, sposób spędzania wolnego czasu, sytuacja finansowa… Będziesz musiała poradzić sobie z trudnymi emocjami – swoimi, partnera, Waszych dzieci. A przede wszystkim, będziesz układać życie na nowo. Chciałabym, żebyś zaczęła dostrzegać w tym swoją szansę, bo owszem – jedne drzwi się zamykają, ale także otwierają się inne.

I właśnie na tym zależy mi najbardziej – żebyś uwierzyła, że uda Ci się przez to przejść i rozpocząć nowe życie, a zachodzące zmiany sprawią, że lepiej poznasz swoje potrzeby, mocne strony oraz słabości. Odkryjesz, czego naprawdę chcesz i odnajdziesz w sobie moc, by stworzyć życie jakiego pragniesz.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ 889622611

Proponuję holistyczne podejście, dzięki któremu „zaopiekowane” zostaną ciało, umysł i dusza. Wykorzystując metody radzenia sobie z trudnymi emocjami, uważności na ciało oraz obserwacji powracających schematów myślowych, opracowałam specjalny program, dedykowany kobietom, które właśnie przechodzą albo przechodziły przez niezwykle wyczerpujący proces, jakim jest rozwód lub rozstanie.

Istotną rolę w trakcie sesji, które prowadzę odgrywa duchowy wymiar wszystkich doświadczeń, dlatego gorąco zachęcam do współpracy osoby, które są zainteresowane tematem rozwoju świadomości.
Moje podejście pomaga dostrzec wydarzenia z zupełnie innej perspektywy, zrozumieć ich głęboki sens, a dzięki temu uzdrowić wiele ran, nawet tych, sięgających jeszcze czasów dzieciństwa. Efektem jest większe zaufanie do życia, świadome podejmowanie odważnych decyzji oraz otwartość na to, by podążać za głosem serca.

Kilka słów o mnie.

Tej wiosny podjęłam decyzję, by ponownie pójść za głosem serca i stworzyć przestrzeń, w której będę wspierać osoby doświadczające życiowych zmian. Każdy poprzedni krok w nieznane, na który zdecydowałam się ufając temu, co podpowiada intuicja, prowadził mnie do doświadczeń nawet piękniejszych niż to, co mogłabym sobie wymarzyć.

Jestem przekonana, że każdy z nas nieustannie kreuje własne życie, a najistotniejsze jest to, czym kierujemy się przy podejmowaniu decyzji – wiarą i miłością, czy może lękiem. Od tego w dużej mierze zależy, czego w życiu będziemy doświadczać. Warto być świadomym własnych możliwości, przekonań i ograniczeń, dlatego od lat poznaję zagadnienia związane z rozwojem osobistym i duchowym, a w praktyce stosuję szereg metod, których efekty już niejednokrotnie przekraczały moje najśmielsze oczekiwania – pomogły wyjść z głębokiej depresji, przejść przez poważne zmiany życiowe, czy zdobyć pracę, która stała się pasją. Zdołałam uzdrowić wiele ran z przeszłości, a w tym wszystkim zrozumieć, zaakceptować i pokochać siebie. W ciągu ostatnich lat dostałam wiele cudownych prezentów od życia, które najlepiej świadczą o tym, że kiedy zmieniamy swoje wnętrze, zmienia się także nasz świat. Czuję, że teraz nadszedł czas, żeby podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

„Dziękuję, bo otworzyłam się na miłość, jakiej wcześniej nie znałam.”
„Dziękuję, bo uwierzyłem, że mogę być szczęśliwy.”
„Dziękuję, bo zacząłem cenić i szanować siebie.”

Kiedy słyszę takie słowa, czuję ogromną radość i chęć pomagania kolejnym osobom. To właśnie dlatego powstaje „Krok w nieznane.”

Jeżeli czujesz, że „to może być coś dla Ciebie” – poznajmy się. 🙂 Po rozmowie będziesz wiedzieć, czy jestem właściwą osobą, która we właściwym momencie pojawia się na Twojej drodze.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ 889622611

Prawa autorskie © 2022 Monika Zakrzewska